STYLDOHWIL

 

   25 stycznia ukazuje sie pierwsza płyta zwycięzcy opolskich debiutów Jareckiego  pt."Styldohwil". Płytę wydaje wytwórnia 001 Records i Universal Music Polska. Duża zaleta albumu jest jego duża różnorodność, znajdują się na nim utwory w których słychać inspiracje reggae, hip hop-em , funk-iem, ragga, rock-iem, jazz-em, pop-em a nawet muzyka orientu.

   Na płycie usłyszycie przeboje "Tańcz", "Leń" i "Łap ten bit" oraz wiele innych niesłychanie oryginalnych i pozytywnie zakręconych utworów. 19 lutego w klubie Mono w Warszawie odbędzie sie koncert promujący album a od marca Jarecki rusza w trasę po Polsce. O szczegółach dowiecie sie na www.myspace.com/jareckikurnik

   „Jarecki” czyli Jaroslaw Kubów urodzil sie w Opolu. Jego przygoda z muzyka zaczela sie w 98 roku kiedy wraz z kumplami z osiedla wspólnie zalozyli grupe o dzwiecznej nazwie „Kultórwa”. Wkrótce dolaczyl do nich Dj Brk wraz z którym stworzyli pierwsza podziemna plyte pt.”Zwirus” . We wrzesniu 2000 roku do zespolu dolaczyli znajomi muzycy i od tego czasu kultórwa grajac na zywo poszerzala swój sklad o nowych muzyków. W 2003 roku wyszla kolejna wydana wlasnym sumptem plyta pt.„Muzykata” a do glównych osiagniec zespolu naleza : -Grand Prix na 1 opolskim przegladzie zespolów amatorskich -1 miejsce na zimowej gieldzie piosenki w opolu -Uczestnictwo w 40 studenckim festiwalu piosenki w Krakowie -1 miejsce na Muzycznej jesieni w Grodkowie W polowie 2003 roku powstaje studio Kurnik w którym Jarecki wraz z kuzynem i zalozycielem studia Dj-em Brk(Bartoszem Kochankiem) wpadaja na pomysl stworzenia solowej produkcji Jareckiego i tak powstaje material pt.”Styldohwil” który jest szalenie pozytywna mieszanka ciekawych brzmien takich jak:funk,rap,jazz czy reggae. Kolejne wazne wydarzenie laczy sie z rokiem 2006,w którym Jarecki wraz z Brk wygrywaja eliminacje do opolskich debiutów. Wtedy to komputerowe bity i sample zostaja zastapione przez muzyków i tak w skladzie: Jan Swaton-sax, Michal Malinski-bebny, Arkadiusz Suchara-git.bas. Sebastian Larysz-git.elekt. Bartosz Kochanek-adaptery, Jaroslaw Kubów-vokal. Staja sie laureatami nagrody im. Anny Jantar na 43 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Aktualnie Jarecki rozwija sie grajac w kultórwie i spelnia sie we wlasnym zespole pod sztandarem studia Kurnik.

 

KLIKAJĄC  NA TEN DŁŁUUUUGI LINK MOŻECIE ZASSAĆ PROMOMIX Z ALBUMU

http://www.hip-hop.pl/albumy/getit.php?format=mp3&id=1201266962&ida=1201266918&pin=9f5db9ff56f9c681a263a6d5466ba200

JEŻELI SIĘ NIE UDA TO ZAPRASZAM NA WITRYNĘ http://www.hip-hop.pl/albumy/projector.php?id=1201266918#