CO SIĘ STAŁO Z E-STRZELNO?!?

 

   Duża strata dla społeczności naszego miasteczka! Portal internetowy przestał istnieć!

   Cała sprawa dotarła do mnie dopiero dziś. A już w zeszłym tygodniu nie mogłem wejść na stronę www.estrzelno.blik.pl jednak myślałem, że to chwilowe kłopoty z serwerem czy cóś... Niestety, dzisiaj stonka "zatrybiła" lecz z zamiast naszego strzeleńskiego portalu można pod wczytanym adresem przeczytać notkę następującej treści:

"01.02.2008 po roku działalności portal estrzelno został zlikwidowany. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za pomoc i nadsyłane materiały. Proszę o zlikwidowanie wszelkich linków i bannerów związanych z portalem estrzelno. Istotę portalu estrzelno pojął jeden mieszkaniec Strzelna (Słowianin), któremu nalezą się szczególne podziękowania za tak bogaty i rzeczowy materiał. Mam nadzieje, że wkrótce Strzelno doczeka się strony internetowej:) ,a jak należy to zrobić pokazaliśmy razem ze Słowianinem. A wiec działacze, prezesi, urzędnicy macie szerokie pole do popisu, a konkurencji brak.
 

Z pozdrowieniami Żyd Wieczny Tułacz"

   Nie ukrywam, że owa informacja bardzo mnie zasmuciła a nawet później zbulwersowała, gdyż z jej tonu można wysnuć iż za zniknięciem witryny mogą stać tzw. "ONI". Czyli ktoś z góry kto w ogóle stroną się nie zajmował. Wobec czego oświadczam, że mimo prośby, zawartej w owej notce, o usunięcie linków, banerów etc. dotyczących witryny e-strzelno, z naszej witryny one nie znikną!!! Mam nadzieje bowiem, że jeszcze będą przydatne a zaistniała sytuacja to jedynie swego rodzaju kryzys. Witryna www.estrzelno.blink.pl w mojej i nie tylko mojej opinii jest bowiem czynnikiem opiniotwórczym wśród społeczności internetowej naszego miasteczka na tyle istotnym, że jej "zniknięcie" nie wchodzi w ogóle w rachubę. Naprawdę bardzo mi żal i jeśli w jakikolwiek  sposób można przyczynić się do jej rychłej reaktywacji to zgłaszam swą gotowość.

P.S. Do tak zwanych "ONYCH": wybudujecie obwodnice, zamknijcie szpital, zasiejcie trawę na chodnikach ( w sumie po co zasiewać jak może sama wyrosnąć )  i "zróbta" ze Strzelna wieś i w ogóle "idźta" w pyry . Paranoja!!!