STREET SOCCER 2009

 

  Tegoroczny STREET SOCCER zapowiada się bardzo interesująco. Oprócz samych rozgrywek, organizatorzy zadbali o otoczkę i imprezy towarzyszące turniejowi. Tak więc w przerwach, między poszczególnymi fazami rozgrywek planowane są pokazy trików piłkarskich oraz breakdance. Pokaz football freestyle planowany jest na godzinę 16.40, natomiast pokaz tańca nowoczesnego breakdance, w wykonaniu b-boyów z Konina, około godziny 18.40. Zwieńczeniem całości imprezy będzie koncert 3R SALAM SOUNDSYSTEM, planowany na godzinę 20.30. W czasie trwania imprezy czynne będzie stoisko z grillowanymi kiełbaskami, w którym wszyscy uczestnicy turnieju będą mogli posilić się za free, natomiast wszyscy kibice, którzy zechcą spróbować grillowanej kiełbaski wspomogą renowacje trybun na boisku LO, gdyż cały dochód ze sprzedaży pójdzie właśnie na ten cel. Czynna będzie także kawiarenka, znajdująca się na terenie Liceum. Start imprezy planowany jest na godzinę 15.00. Miejsce: boisko Zespołu Szkół Licealnych w Strzelnie przy ul. Gimnazjalnej 7.

  Tegoroczny turniej uzyskał wsparcie finansowe ze strony  miasta Strzelna, za co już teraz dziękujemy serdecznie panu burmistrzowi Ewarystowi Matczakowi oraz panu Piotrowi Łuczakowi. Patronat medialny, podobnie jak nad grudniowym Football is Freedom, objął Tygodnik Lokalny Pałuki oraz Wieści ze Strzelna i portal www.ignacymoscicki.prv.pl . Sponsorami imprezy są: PIEKARNIA I CIASTKARNIA PANA ZBIGNIEWA IWIŃSKIEGO, PRZEDSIEMBIORSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE Z RZADKIWNA, PIZZERNIA RETRO ZE STRZELNA oraz P.H.U. POLDRÓB Z GNIEZNA.

  W rozgrywkach weźmie udział 8 drużyn, w większości ze Strzelna ale także z Łabiszyna, Jezior Wielkich i Orchowa. Pierwsza faza rozgrywek będzie fazą grupową. Drużyny zostaną podzielone, w losowaniu bezpośrednio przed rozpoczęciem rozgrywek, na dwie grupy po cztery drużyny każda. W rozgrywkach grupowych będzie obowiązywać zasada "każdy z każdym", czekać nas będzie zatem 12 spotkań w tej części turnieju. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup spotkają się w półfinałach. Ich zwycięzcy zmierzą się w wielkim finale, przegrani zagrają o trzecią lokatę. Każde spotkanie trwać będzie łącznie 14 minut ( 2 X 7min. ) a w grze bezpośrednio brać udział będzie czterech zawodników + bramkarz.

  Sędzią zawodów będzie pan Artur Winiarczyk a nad bezpieczeństwem i zdrowiem zawodników czuwać będzie ratownik medyczny pan Karol Wiśniewski.

  Organizatorem imprezy jest SPOŁECZNA GRUPA NA RZECZ ROBIENIA CZEGOKOLWIEK Z NADMIAREM WOLNEGO CZASU W STRZELNIE.

 

PLAKAT SREET SOCCER 2009

DOWNLOAD